לקוחות ממליצים

 

מיטל יקרה, תודה רבה על האימון המשמעותי והחוויתי. למדתי הרבה על עצמי, על עוצמות, חסימות, שינוי וערכים ואפילו הצלחתי בסוף לעצום עיניים, להירגע ולדמיין את עצמי בעוד חמש שנים במקום טוב! אני מודה לך על ההקשבה, ההכוונה ועל כל הכלים שהענקת לי בחיוך ובסבלנות. אני בטוחה שאיישם את רובם. אז במה אברכך? שתהיי בריאה, שמחה ותצליחי בכל מה שאת עושה. יש לך את זה ואני בטוחה שמגיעים אלייך הרבה אנשים מפה לאוזן. מפי זה בטוח.

ממני אירית. ד.

כבר בפעם הראשונה שהגעתי למיטל משהו באנרגיות ובגישה פשוט הרגיש לי הכי נכון ואמיתי.. מיטל ליוותה אותי בתהליך שלי באינסוף נתינה, אהבה, והכלה. אני מרגישה שכל פעם שהגעתי למפגש איתה היא ידעה לראות מה בדיוק אני צריכה, איך לאפשר לעצמי לראות את הדברים מהזוית הנכונה עבורי ולצייד אותי בכלים פרקטיים וממשיים להתמודדות היום יומית. החוכמה והאהבה בהן המפגשים עם מיטל מתנהלים מאפשרים לי לגלות ולהעצים דברים בעצמי ולפרוץ מחסומים. בזכותה אני עוברת תהליך משמעותי של גילוי והתפתחות. ממליצה בחום להגיע פשוט לזכות במפגשים מעמיקים ומדוייקים עם מטפלת מצויינת!!!!!

שקד

איך שהכרתי את מיטל ידעתי שהיא תהיה הקואצ'רית שלי. הרבה פעמים היא פשוט היתה המראה שלי ועזרה לי להבין את התמונה בצורה ברורה יותר. כל פעם יצאתי ממנה מחוזקת וחכמה יותר עם ידיעה מה הדבר הבא שאני הולכת לעשות. יכולת ההקשבה, ההכלה והנתינה שלה מדהימה ואת פשוט יוצאת עם אנרגיה מחודשת. מיטל את מאמנת מדהימה! מחזקת, מרגיעה ונותנת הרגשה שהכל אפשרי והכל בידיים שלנו. יש לך כלים מיוחדים שלא הכרתי בשום מקום אחר. את מיוחדת במינך� תודה לך!

יפעת.מ .

אימון אצל מיטל דוד ערבה מעבר ליכולותיה הגבוהות שבאות לידי ביטוי בחשיבה החותרת להבנה עמוקה של הסוגיות שעלו באימון, היא בעלת יוזמות ורעיונות לפתרון יצירתי של בעיות מורכבות. למיטל אישיות מיוחדת ההופכת את האנטרקציה איתה למהנה במיוחד. נועם הליכותיה, יחסיה הבינאישיים הגבוהים מלווים ברגישות גבוהה. אני ממליצה עליה בחום וכל מי שיתאמן אצלה יזכה בידע רב, כלים ומיומנויות להתמודדות עם מצבים שונים בחיים.

דיאנה לויטן.

מיטל היא אישיות מיוחדת. היא מכילה, תמיד יודעת להגיד את הדבר הנכון ועתירה בניסיון חיים ובהזדמנויות להציע עבורך. אין בן אדם שלא פוגש אותה ומתחבר מיד. היא לבבית, נעימה והכי חשוב - מעצימה את כל מי שסביבה. ממליץ בחום רב כמי שחווה את העבודה איתה ולידה.

רואי ג'ורנו

מיטל יקרה, רציתי לומר לך תודה על שהסכמת לאחוז בידי ולחבור אלי למסע חיי, על שניתבת ודייקת את דרכי והארת באור גדול את שיבליי. תודה על מי שאת ומה שאת אישה מופלאה ונדירה, מקצועית, מלאת חכמה אהבה ונתינה. אנשים כמוך מאירים את העולם ואת הלבבות באור גדול ומיוחד, אור כזה שהוא רק שלך. כף שאת קיימת!

כרמית.ל

היגעתי אל מיטל במקרה במסגרת הטבה שניתנה לי דרך אירגון שבו אני מתנדבת. אבל כמו שמיטל אמרה לי "אין כזה דבר מקרה. אם היגעת אלי כנראה שהיית צריכה להגיע". וכך החלו להם 12 מפגשים מרתקים שבהם ליוותה, כיוונה, ומיקדה אותי מיטל במקצועיות ורגישות רבה ועזרה לי למצוא את השינוי שאותו אני רוצה לעשות במישור המקצועי. למדתי ממיטל המון, בעיקר על עצמי – החוזקות והחסמים שלי שמונעים ממני להגיע לאן שאני רוצה והערכים שמניעים אותי בבחירות שאני עושה. הכלים שקיבלתי ממיטל עזרו לי לעשות סדר ב"בלאגן" שהיה לי בראש ולבנות תהליך שיש לו התחלה – אמצע – וסוף. צעד אחר צעד לקראת היעד. אני ממליצה בחום לכל מי שמרגיש תקוע ורוצה לעשות שינוי בחייו !

אירית

ממליצה בחום על הסדנה לעבודה עם בני נוער של מיטל. מיטל משלבת גישות מגוונות מעולמות שונים של טיפול ואימון ממוקד מטרה ויותר מכל מעניקה שפה מקצועית אשר מחוברת ומותאמת לעבודה מתוך ניסיון רב עם בני נוער. הסדנה מועברת בדרך חווייתית, מעוררת מחשבה ומעשירה את הארגז הכלים לעבודת המטפל.

מורן. כ

מעבר ליכולותיה הגבוהות של מיטל שבאות לידי ביטוי בחשיבה החותרת להבנה עמוקה של הסוגיות שעלו באימון, היא בעלת יוזמות ורעיונות לפתרון יצירתי של בעיות מורכבות. למיטל אישיות מיוחדת ההופכת את האנטרקציה איתה למהנה במיוחד. נועם הליכותיה, יחסיה הבינאישיים הגבוהים מלווים ברגישות גבוהה. אני ממליצה עליה בחום וכל מי שיתאמן אצלה יזכה בידע רב, כלים ומיומנויות להתמודדות עם מצבים שונים בחיים. כבר בפעם הראשונה שהגעתי למיטל משהו באנרגיות ובגישה פשוט הרגיש לי הכי נכון ואמיתי.. מיטל ליוותה אותי בתהליך שלי באינסוף נתינה, אהבה, והכלה. אני מרגישה שכל פעם שהגעתי למפגש איתה היא ידעה לראות מה בדיוק אני צריכה, איך לאפשר לעצמי לראות את הדברים מהזוית הנכונה עבורי ולצייד אותי בכלים פרקטיים וממשיים להתמודדות היום יומית. החוכמה והאהבה בהן המפגשים עם מיטל מתנהלים מאפשרים לי לגלות ולהעצים דברים בעצמי ולפרוץ מחסומים. בזכותה אני עוברת תהליך משמעותי של גילוי והתפתחות. ממליצה בחום להגיע פשוט לזכות במפגשים מעמיקים ומדוייקים עם מטפלת מצויינת!!!!! איך שהכרתי את מיטל ידעתי שהיא תהיה הקואצ'רית שלי. הרבה פעמים היא פשוט היתה המראה שלי ועזרה לי להבין את התמונה בצורה ברורה יותר. כל פעם יצאתי ממנה מחוזקת וחכמה יותר עם ידיעה מה הדבר הבא שאני הולכת לעשות. יכולת ההקשבה, ההכלה והנתינה שלה מדהימה ואת פשוט יוצאת עם אנרגיה מחודשת.

ד.ל

תודה על פנייתך! ההודעה נשלחה :)

אצור איתך קשר בהקדם