אקסס בארס

אקסס בארס היא שיטה לתהליך איזון אנרגטי המתבצע בעזרת מגע עדין ב- 32 נקודות על הראש, ללא מאמץ ובקלות. התהליך משחרר מחסומים שעד כה לא אפשרו לנו ליצור את מה שרצינו.

בהיקף הראש שלנו נמצאות 32 נקודות בשם "בארס" (Bars), כל נקודה מתחברת להיבט שונה של החיים ומאחסנת את הרכיב האלקטרומגנטי של כל המחשבות, הרעיונות, העמדות, ההחלטות והאמונות שאספנו, שיש לנו בהקשר של אותו היבט. קיימים בראש נקודות "בארס" לתקשורת, שליטה, מודעות, יצירתיות, כוח, הזדקנות, חלומות, מין, כסף ועוד.. 
הפעלת ה"בארס" היא כמו ללחוץ על כפתור המחיקה במחשב. ה"בארס" מאט את גלי המוח ומאפשר גישה לאותם דפוסי התנהגות, למערכות אמונה ולנקודות מבט שאנו מריצים מהילדות. מטרתו לנקות -למחוק את כל אותם דפוסים -חסמים שמעכבים- מונעים מאיתנו להיות נוכחים בחיינו ולחוות את אינסוף האפשרויות הקיימות בחיינו ובעולמנו.

האקסס בארס הוא תהליך פשוט, ללא תופעות לוואי, שבו אנרגיית המטפל נוגעת בעדינות על פני נקודות בראש כדי לשחרר אנרגיה שנתקעה באופן לא מודע, אנרגיה שמנהלת אותנו מבלי שנוכל לגשת אליה. הנגיעה משחררת לא רק את מה שכלוא בבארס, אלא אף מאפשרת לקבל מידע על היבטים נוספים הקשורים לאותו תחום בחיי האדם. שחרור האנרגיה התקועה מרחיב את היכולות שלנו ואת המרחב ליצור מציאות חדשה ומדויקת יותר.

אז למה לבחור באקסס בארס?
כי במקרה הגרוע קבלתם עיסוי טוב ומרגיע לראש. הבארס יודע לעשות שקט, שלווה ולאפשר לנו לנוח למשך חמישים דקות.
במקרה הטוב אפשרתם שחרור של חסימות ויותר מזה אפשרתם לאנרגיה חדשה לזרום לתוכם.
במקסימום זה ישנה את חייכם לטובה!

מה עוד אפשרי שאנחנו אפילו לא מדמיינים לעצמנו?

תודה על פנייתך! ההודעה נשלחה :)

אצור איתך קשר בהקדם